ДЕ ЗНАЙТИ РЕЧІ?

icon

ПОЗИЧИТИ У ДРУГА(безкоштовно)

Або знайди у чаті globuschat, в кого можна позичити

icon

ВЗЯТИ В ОРЕНДУ(економно)

Лови підбірку точок для прокату спорядження по всій Україні

icon

КУПИТИ У ВИРОБНИКА

Ми радимо вам позичити спорядження (рюкзак, спальник, трекінгові палки) або взяти в оренду

СПИСОК РЕЧЕЙ

СПИСОК АКТУАЛЬНИЙ ДЛЯ ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ!ОСІННІ ПОХОДИ ПОТРЕБУЮТЬ ТЕПЛІШОГО ОДЯГУ, ЗА РОЗʼЯСНЕННЯМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ІНСТРУКТОРА

Illustration

ДОКУМЕНТИ

● Паспорт (загорни у пакет, аби раптом під дощем не зіпсувався)● Квитки на потяг туди-назад + студентський ● Готівка

Illustration

РЮКЗАК

● Для дівчат 65-80 л● Для хлопців 80-100 л

Illustration

СПАЛЬНИК

Спальник з температурою комфорту +5°С або тепліший

Illustration

КАРЕМАТ

Каремат має бути мінімум 2-шаровим, інакше він не буде захищати від холоду від землі. Додатково рекомендуємо ще захопити сидіння (з того самого матеріалу, що й каремат, але з нею буде зручно сідати де завгодно).

Illustration

ТРЕКПАЛИЦІ

Трекпалиці, що розкладаються під твій зріст

Illustration

ОДЯГ ДЛЯ ХОДУ

Одяг повинен бути легким, теплим та швидко сушитися.
Увесь одяг спакуй у поліетиленові пакети, аби він не промок у разі дощу.
Для ходу:● Зручна футболка та кофта (краще синтетика, ніж бавовна). Якщо є спортивний одяг чи термобілизна, то вони краще звичайних речей.● Зручні штани. Але (!) не джинси! Вони дуже швидко намокають і стають тяжкими. Додатково можеш узяти лосини та шорти для спекотних днів.● Вітрівка/штурмовка/інша куртка, яку зможеш вдягти у разі похолодання.● Кепка/бандана/баф чи інший спосіб захистися від перегрівання на сонці.● 3-4 пари шкарпеток та змінна спідня білизна.

Illustration

ОДЯГ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ВВЕЧЕРІ

● Тепла кофта (яка швидко сушиться).● Шапка, рукавички, теплі шкарпетки.● Утеплення на ноги (теплі штани, чи додаткові лосини).● Капці гумові, щоб ноги відпочили ввечері від черевиків.

Illustration

ОДЯГ ДЛЯ СНУ

● Футболка та шорти.● Теплі шкарпетки.● Шапка/баф.

Illustration

ДОЩОВИК

Дощовик у поході надважливий! Карпати доволі часто можуть дивувати різкою зміною погоду: вранці сонце пече, після обіду дощ лупить і прохолодно.
Для себе. Купи звичайний дощовик як на зображені. Він захистить тебе від переохолодження.● Для рюкзака. Або візьми із собою 10 шт100-літрових сміттєвих пакетів, або позич/орендуй десь дощовик для рюкзака.

Illustration

ТРЕКІНГОВІ ЧЕРЕВИКИ АБО КРОСІВКИ

Взуття повинно бути зручне, не нове (добре розношене). Підошва повинна бути нетонкою, проте гнучкою і добре амортизувати. Матеріал покриття згори повинен добре дихати і в тому числі не промокати.
У черевик є ряд своїх переваг перед кросівками, серед яких їх висота, що фіксує голеностоп і знижує ризик до розтягнення зв'язок і вивихів, та кращий захист від пилу, бруду і вологи. Проте кросівки в основному легші і дають нозі більше свободи.

Illustration

ПОСУД

Ми зазвичай скорочуємо КЛМН :)● Кружка (400 мл).● Ложка.● Миска.● Ніж(маленький та легенький).
Очевидно, що не варто брати ніякого скляного чи порцелянового посуду. Найкраще — алюмінієвий, чи легкий сталевий, можна емалевий.

Illustration

ОСОБИСТІ ЛІКИ

● Сонцезахисний крем; ● Лейкопластирі; ● еластичний бинт; ● дезінфектор для рук;● серветки сухі від нежитю.
Якщо у тебе є якісь хронічні захворювання, то для них візьми з собою ліки.

Illustration

ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

● Мило; ● Зубна паста і щітка; ● Шампунь;● Невеличкий рушник; ● Гігієнічна помада; ● Універсальний крем для рук та обличчя;● Туалетний папір; ● Гребінець, резинки для волосся. Усі засоби бери у маленьких об'ємах і пакуваннях.
Трохи про гігієну у походах:- прийняти душ можеш теплою водою (якщо підігріти на багатті);- або водою з річки чи джерела (прохолодною);- зуби почистити, вмитися, помити руки буде можливість біля кожного джерела щодня.

Illustration

ІНШЕ

● Сонцезахисні окуляри;● Порожня пластикова півторалітрова пляшка (набиратимете воду з джерел в поході);● Сміттєві пакети на 60 та 120 л (ідеально підходять замість дорогих водонепроникних пакетів – безпечне пакування речей в рюкзаку від намокання);● Сірники;● Ліхтарик аби ввечері себе комфортно почувати (краще налобний);● Купальник/плавки якщо хочеш скупатися у річці чи водоспаді. У кожному поході буде така можливість:)● ГІТАРА для тих, хто вміє грати :) або невеликі ігри для компанії.

СПРОБУЙ ГОРИ

Поки ще є вільні місця, долучайся. І не переймайся, ми з усім допоможемо :)

Made with