Складність маршрутів


Ми дослухались до побажань від наших учасників та розробили свою систему для оцінки маршрутів. Вона свіжа, тож потребує доопрацювання в деталях — сподіваємось на ваш фідбек, він допомагає нам ставати краще!
1 — Легка складність. Не потребує досвіду чи фізичної підготовки.Якщо мало рухаєтесь або дуже сумніваєтесь в своїх силах, то така складність добре підійде, аби спробувати для себе походи та активний відпочинок в цілому. Тут будуть дуже малі переходи і багато часу на стоянках або місцях ночівель, не буде складних підйомів та спусків, і жодних інших перешкод — це про відпочинок на природі.
2 — Спрощена складність. Не потребує досвіду, якась фізична активність вітається.Любите споглядати, видивлятись птахів чи збирати трави з ягодами та розподіляти свій час на подібні деталі чи просто не хочете сильно навантажуватись — ця складність може бути саме для вас. Але мінімальна фізична активність стане вам в нагоді, пам'ятайте, що в поході вже будуть певні підйоми та спуски. Тут ви більше володарюєте над своїм часом.
3 — Середня складність. Не потребує досвіду, але бажана мінімальна фізична активність.Ніколи не ходили в гори, але займаєтесь якоюсь фізичною активністю хоча б іноді, то цей варіант вам підійде. Але він підійде і досвідченим туристам, які хочуть неспішно прогулятися. Тут не буде великих відстаней, затяжних підйомів або інших перешкод. Чудовий варіант, щоб почати :)
4 — Підвищена складність. Бажано мати хорошу фізичну підготовку і/або досвід походів.Вже бажано бути в формі і/або мати якийсь досвід походів, тоді ви дійсно зможете насолодитись процесом і матимете змогу побачити більше в обмежений час. Вас чекає і серйозний ходовий день, і можуть зустрічатись перешкоди, тому якщо ви готові до них та хочете випробувати себе, то це хороший варіант.
5 — Складні походи. Потребує досвіду походів та доброї фізичної підготовки.Це в першу чергу для людей, які вже були в горах і готові досліджувати віддалені та глухі хащі, у кого простіші походи не викликають такого інтересу. Тож сюди варто йти з доброю фізичною формою, якщо ви регулярно займаєтесь спортом, впевнені у своїх силах та вже маєте досвід походів. Будуть і великі переходи, і довгі підйоми зі спусками, і місцями можуть зустрітися нехожені стежки, кам'яні насипи, лісовали чи броди, а ще багато жерепу — куди ж без нього... Готові на нові авантюри та пригоди разом з вами!

СПРОБУЙ ГОРИ

Поки ще є вільні місця, долучайся. І не переймайся, ми з усім допоможемо :)

Made with